Fansub Önerisi

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2nd Season Part 2 Fansub Önerisi

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2nd Season Part 2 fansub önerisi arıyorsanız doğru yerdesiniz! Animeyi izlemeye karar verdiniz ancak hangi fansub çevirisinden izleyeceğinizi bilmiyor musunuz? Öyleyse bu içerik tam size göre. İşte Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2nd Season Part 2 animesi hangi fansub çevirisinden izlenmeli sorusunun cevabı!

re:zero kara hajimeru isekai seikatsu 2nd season part 2 fansub önerisi

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2nd Season Part 2 Konusu

Otto Suwen’in sert ama ikna edici konuşmasının ardından Subaru Natsuki, bu zaman çizelgesini başarıyla atlatacağına ve yol boyunca elinden geldiğince herkesi kurtaracağına ciddi bir şekilde yemin eder. Bu hedefe ulaşmak için atılacak ilk adım, Emilia’nın geçmişini gözden geçirmesine yardım etmektir; ancak, bunu söylemek yapmaktan daha kolaydır. Etrafındaki herkesin kendisine yalan söylediğini hisseden Emilia’nın herhangi birine, hatta kendini şövalye ilan eden Subaru’ya bile güvenmesi zor olacaktır.

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2. Sezon Bölüm 2 , Subaru’nun Sığınak ve insanlarıyla olan deneyimlerinin ve onları kurtarma konusundaki umudundan vazgeçme konusundaki isteksizliğinin doruk noktasını sunuyor.

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2nd Season Part 2 Fansub Önerisi

Fansublar, bu anime için çeviri kalitesine göre yukarıdan aşağı olacak şekilde sıralanmıştır. Çeviri kalitesi kötü olanlar listeye eklenmemiştir. Yine de aralarında dilediğinizi seçip izleyebilirsiniz. 

1- Çeviri Bükücüler (ÖNERİLEN)

2- Morioh

Bu içeriğe bir tepki nedir?

Benzer Yazılar

1 / 61

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir